KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12537120
nr 1253 7120
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, signerad Faller, fåraherde i landskap. Olja på duk, 35x24
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:45:54
300 kr
350 kr